Bilecik, TÜRKİYE
+90 534 055 78 82
WordPress Hız Optimizasyonu

Gerçek kullanıcı deneyimi ve yüksek hız elde edin

WordPress hız optimizasyonu hizmeti sadece yükleme hızını artırmakla kalmaz, aynı zamanda daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlar, sıralamada yükselme oranınızı ve dönüşüm oranınızı artırır.

Hız Paketleri Neden yaptırmalısınız ?
Yüksek hızlı tam performans
Hızlı ve erişebilir bir web sitesine sahip olun.
Donma ve kasmalara son
Web sitenizde oluşan donma ve kasma gibi tüm problemler giderilir.
Tüm ülkeler'de erişim
Siteniz tüm ülkelerde hızlı ve kesintisiz şekilde çalışır.
Hız Testi ile Raporlama
Hız Optimizasyonu öncesinde ve sonrasında hız testi raporları.
Ücretsiz Teknik Destek
Hizmet öncesi ve sonrasında ücretsiz teknik destek.
Sıralamalarda Yükselin
Sitenizi hızlandırarak Google sıralamalarınızı da yükseltin.
Neden web sitenizin hızlı olması gerek ?

Neden WordPress Hız Optimizasyonu yaptırmalısınız ?

Google 2018’de yayınlamış olduğu duyuru ile web sitenizin google sıralamasında genel ve sayfa hızınızı belirleyici bir sıralama faktörü haline getirdi. Akıllı telefonları veya tabletleri olan mobil kullanıcılar, hareket halindeyken yavaş web sitelerinden hoşlanmaz.Halihazırda mevcut kullanmış olduğunuz internet çok hızlı olsa da, akıllı telefon aracılığıyla İnternet bağlantısı genellikle sabit WLAN’dakinden önemli ölçüde daha yavaştır. Web sitelerinin hızlı yüklenebilmesi için wordpress hız optimizasyonu oldukça önemlidir. Web sitenizin google kurallarına göre ideal süre 3 sn’de içeriklerinizin yüklenebilmesi gerekmektedir. Google için önemli olan, web sitesi kullanıcıları için de aynı derecede önemlidir. Web sitenizin profesyonelce kurulmasını istiyorsanız, iyi bir görünüm artık yeterli değildir. Özellikle yükleme süreleri, web sitesinin potansiyel müşteriler arasında popüler olup olmadığı konusunda bir kriterdir. Aksi takdirde, hizmetler ve ürün sunumları sinir bozucu hale gelir ve müşteriler web sitenizde fazla dolaşmadan terkederler.

WordPress Hız Optimizasyonu Hız Testi nasıl yapılır ?

Eğer ki WordPress sitem yavaş açılıyor diyorsanız WordPress hız testi yapmanız gerekmektedir. Hız testlerini Gtmetrix ve pingdoom üzerinden yapabilirsiniz. İsterseniz tarafımızca WordPress hız optimizasyonu teklifi isteyebilirsiniz.

Teklif İste

GTmetrix Hız Testi

GTmetrix hız testi analiz sonuçları sorgulama

Pingdom Hız Testi

Pingdom ile sitenizin verilerini ölçün.