İstanbul
Müşteri Destek

WordPress Seo Optimizasyonu

WordPress Dünya’nın en çok kullanılan ve en güçlü Seo Optimizasyonuna sahip olan CMS yazılımıdır. Dünya genelinde 1.5 milyar aktif kullanıcısı bulunan WordPress ile google da sıralamanızın değerini koruyun. Sadece seo optimizasyonu ile kalmıyor site performansınıza kadar olan süreçlerin tamamını wordpress seo optimizasyonu kapsamında gerçekleştiriyoruz.

seooptimizasyonu
Google Seo

Neden bir seo şirketiyle çalışmalısınız ?

WordPress seo optimizasyonu sandığınız kadar iyi değildir, her ne kadar eklentiler ile seo yaptığınızı düşünsenizde teknik olarak başarıya ulaşamazsınız. En iyi wordpress seo şirketi olan WP Hizmet ile sitenizin değerini gösterin. Seo sadece teknik temel bilgisine sahip olan, googlede sitenizi üst sıraya çıkartabilecek kabiliyeti olan kişiler tarafından yapılmalıdır.

Site hızı neden önemlidir?

Dünya genelinde yapılan analizlere göre web sitesi içerisinde ki ziyaretçiler 3 saniyeye kadar yüklenmeyen web sitelerini beklemeden kapatmaktadır.

Google seo optimizasyonu kapsamında google sıralamanızın yükselmesi veya düşmesinde ki en önemli faktörlerden birisi de web sitesi hızıdır.

Microsoft’un Yapay Zeka ve Araştırmalarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Harry Shum, sayfa yükleme süresindeki 0,25 saniyelik farkın bile rekabet için çok önemli olduğunu vurguluyor.

Alışveriş yapan müşteriler her zaman daha fazla hızlı olan web sitelerini tercih ederler. Müşterinizin alışveriş yapmadan çıkmasını önleyebiliriz.

Kullanıcıların %46’sı web sitesinın performansının kötü olmasından dolayı bir daha ziyaret etmemektedir.

Amazon kendi web sitesi Amazon.com‘un bir saniye yavaşlamasının, şirketin yılda 1,6 milyar dolar kaybedeceğine mal olacağını söylüyor. Büyük şirketler de kullanıcılara performanslı web siteleri sunmanın en önemli etken olduğunu söylüyor.

Müşterilerimiz Neler Söyledi ?

Advanced cameras combined with a large display, fast performance, and highly calibrated sensors have always made uniquely capable.